VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Abies Koreana Silberlocke Jedlička korejská strieborná ku

ID: 20284     Pridaný: 04.05.2016
Cena: 15 € .
Jedľa kórejská Silberlocke v preklade Strieborná kučera je považovaná za jeden z najkrajších ihličnanov.
Pochádza z vyšších hôr Južnej Kórei. Je to veľmi obľúbený, nádherný, malý pravidelný kužeľovitý stromček. Ihličie je krásne tvarované s tupými hustými a drobnými ihlicami, mierne zatočenými na koncoch, odrážajúc svetlo, vyzerajúc akoby sa ligotali. Má strieborno-modrú farbu a stupeň kučeravenia je u každého jednotlivca odlišný. Nádherne vyfarbené modro - fialové šišky má vzpriamené. Šišky počas sezóny postupne menia svoju fialovú farbu na hnedú. Jedľa kórejská v záhrade pôsobí ako dekorácia, hodí sa aj ako vianočný stromček, môže sa pestovať v črepníku vonku, či v byte. Je plne mrazuvzdorná v našom klimatickom pásme. Vhodná do každej pôdy. Najoptimálnejšie v mierne kyslej pôde, čo ľahko upravíte rašelinou. Jedličky sú 25-35 cm zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.

Cena teraz 15,- €. Cena v obchodoch 29,90 €.
Zasielam aj kuriérom bez kvetináča, na Slovensku do 24 hodín. Cena prepravy pri platbe prevodom je 4,50 € a na dobierku 6,- €.

BIO Rašelina 250 l Profesionálny substrát

Tento výrobok je možné použiť v ekologickom poľnohospodárstve Nariadenie Rady (ES) č. 834/2007 o ekologickej produkcii a označovaní ekologických produktov.

Prírodná rašeliníková rašelina tzv. biela je vhodná k zlepšovaniu záhradných pôd, k ich prevzdušneniu, vyľahčeniu, úprave pH a k výrobe špeciálnych substrátov pre vybrané rastliny. Umožňuje dobrý rast a bohatú tvorbu koreňov a kvetov. V pôde zadržuje vlahu a chráni rastliny pred vysychaním. Tým, že obohacuje pôdu o organické látky, zlepšuje zadržovanie živín pre rastliny a zamedzuje ich vyplavovaniu do spodných vôd. Čistý organický produkt.
Zlepšenie pôdy: 8-10 vriec na 100 m2, rovnomerne navlhčite dôkladne a zapracujete na povrchu. 15-20 vriec na 100 m2 pre nové záhrady.
Pri vysádzaní zmiešať pôvodnú zeminu s rašelinou v pomere 1:1 a výdatne zaliať.
MOC: 19,90 €
Cena teraz: 14,- €

Profesionálny substrát pre azalky a rododendrony 250l
prechodová rašelina hnedá, štartovacie hnojivo PG mix 1,5kg/m3, zvlhčovacie činidlo, pH 3,5 - 5
Profesionálny substrát pre azalky a rododendrony je vyrobený zo zmesi kvalitných, ťažených borkovaním, na strednú až vyššiu zrnitosť upravených, bielych baltských rašelín a minerálneho viaczložkového hnojiva so stopovými prvky. Potrebná kyslosť je prípadne upravovaná prídavkom malého množstva jemne mletého dolomitického vápenca. Svojou štruktúrou zaisťuje dobrý prístup vzduchu ku koreňom rastlín, dobrá absorpčná zásoba vody. Podporuje dobrý rozvoj koreňového systému a tak umožňuje zodpovedajúci príjem živín z pôdneho prostredia.
MOC: 24,90 €
Cena teraz: 16,- €

Osobný odber Nitra, alebo po dohode Veľké Ripňany.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
CD Inter Ltd.
C. Dinter
Nábrežie mládeže 31
94901 Nitra

Telefón: 0905257274

Webstránka: www.cdinter.eu

E-mail: cdinter@cdinter.eu

Iné lokality: Slovensko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (123)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.


Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

InéKontaktovať inzerenta