VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

DEZIFENKCIA BYTOV A DOMOVOU OD PLESNI

ID: 23754     Pridaný: 26.03.2017
Cena: v texte
DEZINFEKCIA OZÓNOM JE VEĽMI EFEKTÍVNY SPÔSOB PRI LIKVIDÁCiÍ VÍRUSOV, BAKTÉRIÍ, PLESNÍ A ZÁPACHOV. OZÓN MÁ VEĽMI SILNÉ OXIDAČNÉ SCHOPNOSTI A SILNÝ DEZINFEKČNÝ ÚČINOK.

Táto technológia sa dodnes používala pre svoju cenovú nedostupnosť a vysoké prevádzkové náklady len na špecializovaných pracoviskách ako sú nemocnice, laboratóriá a podobne. Dokonca sa používa na liečenie niektorých chorôb. Postupne sa však tento spôsob dezinfekcie dostáva aj do nášho bežného života. Ozón je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo aké existuje. Je 100 násobne účinnejší a 300 násobne rýchlejší ako chlór. Môžeme tvrdiť, že je to to najlepšie čo vieme použiť v boji proti baktériám, vírusom, plesniam, roztočom, zápachu a iným škodlivým látkam. Každý z nás chce mať predsa doma maximálne čisté a zdravé prostredie.

AKO TO V SKRATKE FUNGUJE?

Po dohode prídeme za vami so špeciálnym prístrojom, ktorý generuje ozón. Ten je pomocou prúdenia vzduchu distribuovaný do celého priestoru. V miestnosti nesmú byť zvieratá a ani rastliny. Kedže Ozón je plyn, tak sa dostane aj do najmenšej štrbinky či pórov každého materiálu. Navyše Vám z bytu odstráni aj zápach napr. po fajčení, domácich zvieratách a pod. Keď dezinfekcia skončí, vy cítite už iba svieži vzduch. Ten pocit je na nezaplatenie.

JE TO ZDRAVÉ?

Na túto tému už bolo vedených viacero vedeckých štúdií a tie potvrdili, že ozón je oveľa bezpečnejší ako napríklad obyčajné čistenie chlórovými prípravkami. Tie sa navyše nedostanú všade a už vôbec nie na povrch stien, do skríň s oblečením a pod . Ozón, ktorý sa v miestnosti vytvorí sa samovoľne do 30minút rozloží na čistý kyslík. Dezinfekcia ozónom je dokonca odporúčaná pre rodiny s malými deťmi, ale aj pre miesta s väčším výskytom ľudí, ako sú reštaurácie, knižnice, posilovne, školy a pod.
Vykonavame dezifenkciu v zapadnom a strednom a vychodnom Slovensku.Cena 0.80 eur za m2 . Cena sa da regulovat podla zakazky.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Marian Minarovic
c.285

Telefón: 0904392174

E-mail: marian34970@azet.sk

Iné lokality: cela SR

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (12)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.


Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

InéKontaktovať inzerenta