VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Upratovací personál - Anglicko, NÍZKE NÁKLADY!!

ID: 17387     Pridaný: 18.09.2015
Cena: 1400 € .
Hľadáme pracovníčky (aktuálne 3) na upratovanie domácností v oblasti Oxfordshire vo Veľkej Británií. Pracujú 2 ľudia v tíme. K dispozícií je služobné vozidlo (nesmiete sa obávať jazdenia po ľavej strane vozovky).
Tréning na pracovnú pozíciu je zabezpečený zamestnávateľom na mieste.

Požadujeme:
Komunikatívnu angličtinu a vodičský preukaz.

Mzda:
6,70 GBP (zvýšenie mzdy po odpracovaní 3 mesiacov)

Náplň práce:
- umývanie podláh, vysávanie, tepovanie
- umývanie okien
- utieranie prachu
- vynášanie odpadu
- a iné základné upratovacie činnosti

Výhody:
- NÍZKE VSTUPNÉ NÁKLADY
- možnosť dlhodobej práce
- služobné vozidlo (získanie skúseností so šoférovaním na ľavej strane)
- zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu:
zivotopis@universalconsulting.sk
Tel.: +421 32 7440174
Nájdete nás aj na Facebooku : www.facebook.com/universalconsulting

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Universal Consulting

Telefón: 032 / 744 01 74

Webstránka: www.universalconsulting.sk

E-mail: zivotopis@universalconsulting.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (34)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta