VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Záhradnícky substrát typ B s aktívnym humusom 70 l

ID: 18089     Pridaný: 05.11.2015
Cena: 6,5 € .
Špeciálna uvádzacia veľkoobchodná cena. Najlepšia cena na trhu!

Záhradnícky substrát B s aktívnym humusom je vhodný pre presádzanie a dopestovanie stromov, kríkov a pre zakladanie a obnovu trávnikov. Substrát je vyrobený zo zmesi kvalitných prechodových a slatinných rašelín, kôrového kompostu s vyšším podielom kvalitné borovicové kôry, minerálneho hnojiva so stopovými prvkami a jemne mletého dolomitického vápenca.

Je zvlášť vhodný pro výsadbu ovocných stromov a rastlín, ktoré vyžadujú veľkú zásobu živín. Udržuje kyprosť a vzdušnosť pôd, zaručuje dobrý rast, bohatú tvorbu koreňov a kvetov.

Záhradnícky substrát používame pre pestovanie ovocných a okrasných stromov, kríkov, drobného ovocia, pre zakladanie a obnova trávnikov. Zmiešavame pôvodnú zeminu so substrátom v pomere 1:1.

Prednosti:

Udržuje kyprosť a vzdušnosť pôd. Zaručuje dobrý rast, bohatú tvorbu koreňov a kvetov. Zadržiavaním slnečných lúčov umožňuje využitie tepla pre rast rastlín a tvorbu biomasy. Látky obsiahnuté v rašeline obmedzujú koreňové choroby. Trávnikom poskytuje organickú a minerálnu výživu. Vhodný pre presádzanie stromov a kríkov, kde urýchli zakoreňovanie a šetrí vlahu.

Rozsah a spôsob použitia:

Pri presádzaní a dopestovávaní rastlín zmiešajte pôvodnú zeminu so substrátom v pomere 1: 1. Pri vylepšovaní pôd zmiešajte 30 - 60 litrov substrátu s pôvodnou zeminou na 10 m2. Pri príprave a obnove trávnikov rozprestrite 3-4 cm substrátu na plochu a dobre zmiešajte s hornými 10 cm zeminy. Nezabudnite dodržiavať aj ostatné pestovateľské faktory ako zálievka, teplota a prihnojovanie náročných kultúr s dlhšou vegetačnou dobou pre vyčerpanie živín obsiahnutých v substráte. Prvé prihnojenie kombinované minerálnym hnojivom odporúčame asi 4-5 týždňov po výsadbe.

MOC: 9,90 €
Špeciálna uvádzacia veľkoobchodná cena: 6,50 €/bal.
Osobný odber v Nitre, alebo Veľkých Ripňanoch. Doprava nie je v cene tovaru.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
C Dinter
Štefánikova 12
94901 Nitra

Telefón: 0905257274

Webstránka: www.cdinter.eu

E-mail: cdinter@cdinter.eu

Mapa: zobraziť na mape

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (123)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.


Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

InéKontaktovať inzerenta