VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

3D grafika a dizajn

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 12 inzerátov z 12

Tvorba 3D vizualizácii a ich realizácia

3D vizualizácia a ich realizácia Ponúkame Vám kompletné interiérové a exteriérové 3D vizualizácie na mieru presne podľa vašich požiadavok. -náš tím 3D vizualizérov zmení Váš sen na realitu -nestaráte sa o nič, všetko zameriame, zrealizujeme a postaráme sa od samotnej vizualizácie až po kompletnú realizáciu projektu Pri našej práci používame najmodernejší modelovací a renderovací software , čo zaručuje dokonalý realistický výsledok. Neváhajte nás kontaktovať !

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

12 €

3D vizualizacie produktov a architektury

Ponukam vypracovanie 3D vizualizacii vo fotoreal kvalite. Produktove viz., viz.interierov ci exterierov - na prezentacne /web, banery, bilboardy/ ci priamo zakazove viz.v ramci ladenia interieru ci exterieru stavby, bytu a pod. Spracovanie je pri promptnej konzultacii v ramci korekcii prac rychle a za bezkonkurencnu cenu vzhladom na kvalitu. Som dlhorocny 3D grafik pre fy. Matrachello /ukazka prac cela kolekcia lasenor.sk, ci vacsina calunenych posteli Matrachello/, rovnako aktualnuejsie prace najdete na fb stranke B-FRI design studio

Iné lokality: Praca je pre cele Slove...

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Fotorealistická vizualizácia domu

Spravím 3d model a vizualizáciu interiéru a exteriéru: domu, bytovky, hotelu, chaty, bytu, záhrady. Doba dodanie záleží od požiadaviek klienta, vizualizáciu viem dodať do10 dní ale ak sú požiadavky náročnejšie doba dodania môže byť až 20 dní.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

3D vizualizácie interiérov/realizácia

Vypracovanie interiérovej štúdie s technickou dokumentáciou pre realizáciu.Kompletné zastrešenie dodávateľov a profesií. Klient má taktiež možnosť využiť konzultácie a autorský dozor nad projektom.Kontakt: tomankova@dtinteriordesign.com, www.dtinteriordesign.com Sledovať ma môžete na: https://www.facebook.com/DTInteriordesign/ , https://www.instagram.com/dominika.tomankova/

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Bratislava

dohodou

Hľadám interiérový design bytu

Hľadám interiérového designera pre nový menší 3 izbový byt, veľkosť 60m2, preferujem nábytok z IKEA prípadne iný dostupný.

Iné lokality: žiadne

Dopyt

lokalita neznáma

dohodou

Robím 3D vizualizácie interier a exterier byty domy

Ponúkam vizualizácie v najvyššej kvalite s dlhoročnou praxou v odvetví grafiky a stavebníctva. Technické výkresy k realizácii. Ponúkam kompletné riešenie interiéru a exteriéru. Návrhy rekonštrukcie bytov, zmena dispozície, návrhy osvetlenia, materiálové riešenia, farebné riešenie stien, fasád rodinných domov. V prípade záujmu vypracujem cenovú ponuku. Priložené foto sú vizualizácie už zrealizované pre zákazníkov.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Spravím 3D model, animáciu a efekty.

Vymodelujem akýkoľvek model (postavy, interiér, zariadenia atď.) a spravím k tomu aj animáciu podla požiadaviek zákazníka. Zatiaľ ma nezaskočila žiadna objednávka a robím to už 10 rokov.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €

Ponúkam

Ponúkam: cena za iné grafické služby: Dohodou cena za logo 10€ minimálne 2 koncepty originálneho loga podľa vášho zadania, s dávkou kreativity. alebo prerobenie vášho aktuálneho loga do vektorovej grafiky. Hotové práce posielam do správy, v požadovanom formáte ( .JPG, .PNG ) Na požiadavku pošlem aj súbor vektorovej grafiky .EPS Práce netlačím, jedná sa čisto o digitálnu formu! Dizajnu sa venujem 3 roky, mám dostatok skúsenosti, som komunikatívny, a rád poskytnem čo najlepšie zrealizovanie va...

Iné lokality: Bratislava

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Ja spravím 3d vizualizáciu exteriéru, interiéru

Plánujete stavbu rodinného domu? Chystáte sa na rekonštrukciu, prístavbu alebo prestavbu? Chceli by ste použiť obklad na fasádu? Získajte predstavu ako bude vyzerať Váš dom. * RÝCHLY A PROFESIONÁLNY PRÍSTUP * NÍZKA CENA * VYPRACOVANIE 4 POHĽADOV * NEPLATÍTE ZA DODATOČNÉ ÚPRAVY Inštrukcie: Potrebnú projektovú dokumentáciu, najmä pohľady a pôdorysy vo formáte dwg, pdf, jpg.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

50 €

3D fotorealistické vizualizácie a grafika

AK POTREBUJETE VYMYSLIEŤ GRAFIKU PRE VAŠU REKLAMU ...ALEBO NAVRHNÚŤ A VYTVORIŤ VIZUALIZÁCIU PRE VÁŠ INTERIÉR... U NÁS STE SPRÁVNE :) - ponúkame 3D vizualizácie vo fotorealistickej kvalite - tvorbu grafiky, reklamných letákov, vizitiek a pod. - navrhneme Vám grafiku pre Vašu reklamu - navrhneme a vizualizujeme pre Vás interiéry alebo produkty - všetko vo vysokej kvalite a na profesionálnej úrovni - viac na www.inexart.eu

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Prekresľovanie výkresov dwg , 3D CAD

Prekresľujem výkresy, buď priamo do formátu .dwg ,alebo do 3D CAD modelov s následnou výkresovou dokumentáciou. (formát podľa potreby)... V prílohe pre predstavu jednoduchý model , rozstrel a výkres zostavy. Modelujem aj plechové dielce a následné rozviny v (.dxf) Zaručená kvalita a 100% diskrétnosť.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Spracovanie výkresovej dokumentácie

Spracovanie výkresovej dokumentácie, výrobné výkresy, 2D, 3D modelovanie. 8 ročné skúsenosti s programom AUTOCAD.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Banská Bystrica

dohodou