VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Tantrické masáže pre ženy

ID: 26686     Pridaný: 09.01.2018
Cena: 50 € za službu
O TANTRA MASÁŽI A JEJ PRIEBEHU :

Základ tohto hinduistického učenia tkvie v práci so životnom energiou, v zmene pohľadu na to, čo je intimita. Tantra je založená na prijímaní života a uctievaní sexuality, ktorá pre tantrikov predstavuje životodarnú silu a cestu k extáze a osvieteniu.

Zaži nepoznané,… vstúp do tajomnej komnaty plnej nevšedných zážitkov!
Pri rytmoch podmanivej hudby a v príjemnej atmosfére z Teba jemným pohladeným odstránim všetok stres a negatívnu energiu.
Tantrická masáž Ťa privedie na vrchol blaha a otvorí Ti brány k netradičnej
relaxácií plnej vzrušenia a precítených dotykov.
Tantrická masáž je zmyselný rituál a jedným z najjednoduchšich spôsobov, ako uvoľniť telo i dúšu .Vzrušenie z dotykov a intenzívneho stimulovania Ti poskytne tú najzmyselnejšiu masáž. Uvoľnenie, príval energie, zbavenie sa napätia, prebudenie celkom netušených pocitov a prijatie vlastného tela – to všetko sľubuje tantrická masáž .
Tantrická masáž pracuje so sexuálnou energiou ako so základnou životnou esenciou. Dotkni sa svojich tiel, sŕdc a duší. Zaži dobrodružstvo zdieľania energií.
Po úvodnom rituáli pri masáži ležíš najprv na chrbáte na pohodlnom madraci a uteráčikoch s búšiacim srdcom…… Nasleduje masáž zameraná na odstránenie napätia a stresu, za pomoci dlhých zmyselných ťahov . Potom Ťa zahalený v tantrickej šatke-alebo bez nej, pomocou horúcich uteráčikov, obohatených o vonné esencie uvediem do stavu hlbokej relaxácie a intenzívneho telesného prežívania. Scitlivené telo je potom masírované pomocou kožušinok, pierok a iných hebkých predmetov tak, že Ti už vzrušenie behá po celom tele. Vrcholom zmyslových pôžitkov je však olejová masáž celého tela teplým orientálnym olejom. Masírovaná bude každá jeho časť Tvojho tela, aby sa celé telo uvoľnilo, relaxovalo a bolo rozmaznávané až na vrchol znesiteľnosti. Do tejto masáže patria tiež dýchacie techniky práce s energiou. V priebehu masáže sa otvára medzi masérom a klientkou hlboký priestor dôvery, intimity a blízkosti…
Súčasťou tantrickej masáže je aj masáž intímnych partií (joni), ale ani v najmenšom si nedokažeš predstaviť, aké to vlastne bude.
Energia Ti prúdi z pohlavia po chrbtici až do korunnej čakry a Ty matne začínaš tušiť, čo je tantra. Zhlboka dýchaš a snažíš sa prebudenú energiu predýchať. Ruky maséra sú úplne všade… Rozvádza energiu po tele a keď naberieš dych pokračuje a vedie Ťa ďalej a ďalej, hlbšie a hlbšie k Tebe samej. Už nerozmýšaš…., len si.., úplne odovzdaná a otvorená ….
Pomaly sa strácaš v čase a priestore a máš pocit, že Tvoje telo je naplnené nespútanou energiou.
V celom tele prežívatš stupňujúce sa vzrušenie, ktoré môže viesť postupne k orgazmu alebo prerásť v orgazmickú vlnu, ktorá sa potom šíri celým telom a nie je obmedzená len na oblasť intimných časti a podbruška, ako je tomu obyčajne pri masáži senzuálnej alebo erotickej. Masáž doznieva ešte dlhú dobu po nej.
Zážitok v Tantra masáži je veľmi silný, intenzívny a je tažké ho s niečim porovnávať…Intímna časť patrí k tantrickej masáži a je krásnym záverečným uvoľnením nahromadenej energie,no nie je nevyhnutnou súčasťou masáže, ak si ju klientka nepraje . Pred masážou je najprv úvodné posedenie a rozhovor pri šálke čaju alebo kávy, kedy si klientka dohodou s masérom stanoví hranice po ktoré smie masér zájsť...

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Tomáš Vaněček
Detvianska48
Piešťany

Telefón: 0948222880

E-mail: vanecek@zoznam.sk

Mapa: zobraziť na mape

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (3)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.


Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

InéKontaktovať inzerenta