VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Písanie článkov

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 3 inzerátov z 3

Napíšem článok na vami zadanú tému v požadovanej dĺ

Cena je uvedená za 1 NS(normostrana), t.j. 1800 znakov s medzerami, resp. 300 slov. Téma môže byť takmer akákoľvek. V prípade dlhších článkov sa cena násobí počtom normostrán. Od Vás potrebujem čo najkonkrétnejšie zadanie a ak je to možné aj všetky potrebné prílohy k článku, ako napríklad obrázky, videá, internetové odkazy, mená autorov a diel a podobne. Zaručujem gramatickú a štylistickú kvalitu. Po dohode je možné prípadné nedostatky odstrániť.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €

Napíšem, prepíšem ľubovoľný text

Napíšem ľubovoľný text, článok v slovenskom jazyku s výbornou gramatikou. Som kreatívny, niekoľko rokov som sa venoval marketingu. Rovnako prepíšem ľubovoľný text podľa predlohy.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Tvorba PR článkov

Napíšem pre vás originálny a profesionálny článok na mieru na akúkoľvek tému. S písaním reklamných textov mám veľa skúseností z praxe, a keďže 16 rokov vykonávam aj jazykové korektúry a preklady (pozrite ostatné moje inzeráty), mám bohaté skúsenosti so štylizáciou, kompozíciou a celkovou "vizážou" textu. Váš článok bude súčasne správny po gramatickej aj štylistickej stránke, bez jedinej chybičky, preklepu či významovej nezrovnalosti. Aby bol článok pre vás čo najlepší, budem od ...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

7 €