VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Elektrikári - Holandsko/Nemecko (mzda od 2440€/netto/mesi

ID: 29214     Pridaný: 06.12.2018
Cena: 2440 € /mesiac
Máte skúsenosti ako Elektrikár, tak hľadáme práve Vás.
Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy.
Zmluva je na dobu neurčitú.
Pracovná náplň:
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Výhody
- mzda 2440Eur /v čistom/mesiac
- nadčasy sú platené za príplatok 50%-100%
- ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- príspevok na dopravu 100€ (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- možnosť poskytnúť zálohu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Požiadavky
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- prax minimálne 3 roky
- vodičský preukaz, skupina B
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- vlastné náradie je veľkou výhodou, nie podmienkou
- platný certifikát alebo osvedčenie
V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky
- fotodokumentáciu vašich prác

Kontakt:
email: info@dkrs.eu, tel.:+421 911 279 723, +421 910 901 936,+421 47 56 22620
DK Recruitment Services s.r.o. K. Mikszata 6, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
DK Recruitment services

www.dkrs.sk
2215€

Telefón: +421911279723

Webstránka: www.dkrs.sk

E-mail: info@dkrs.eu

Iné lokality: Holandsko/Nemecko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (291)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta