VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

ELEKTRIKÁRI Švajčiarsko

ID: 27125     Pridaný: 16.03.2018
Cena: v texte
Pre nášho švajčiarskeho klienta hľadáme skúsených elektrikárov na priemyselné a domové inštalácie na sezónu 2018.

KAM: Švajčiarsko / nemecky hovoriace časti
PLAT/brutto: od 33.-CHF
NÁSTUP: od 3.4.2018

NÁPLŇ PRÁCE: nová inštalácia a kompletné renovovanie elektrických inštalácií v bytoch, kancelárskych priestoroch, priemyselných halách (od ťahania a zapájania káblov až po koonečnú inštaláciu)

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, možnosť nadčasov, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: vyučený / prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť, vlastné auto výhodou.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku na E: petra.klatikova@temporer.sk alebo nás kontaktujte na T: +421 949 103 577.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
TEMPORER s.r.o.

Námestie baníkov 5, 97251 Handlová

Telefón:

Webstránka: www.temporer.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (5)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta