VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Hľadám obchodného zástupcu

ID: 9731     Pridaný: 05.03.2015
Cena: v texte
Hľadám cieľavedomých a samostatných ľudí na pozíciu:
Obchodný zástupca

Druh pracovného pomeru: živnosť/fakturacia na s.r.o.
(po 6 mesiacoch a splnení plánu možnosť TPP)
Miesto práce: Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Poľsko príp. celá EÚ
Ponúkaný plat : nadštandardné odmeňovanie
Termín nástupu: ihneď

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Predaj špecializovaných športových produktov.
Našimi zákazníkmi sú aquaparky, kúpaliská a predajne so športovými potrebami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
Ponúkam Vám zaujímavú možnosť sprostredkovať predaj zaujímavých produktov.

Vašou úlohou bude:
* vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov,
- vyhľadávanie a kontaktovanie prostredníctvom internetu
- vyhľadávanie a kontaktovanie telefonicky
- osobná návšteva
* predvádzanie produktov priamo u zákazníka,
* obchodné jednania,
* uzatváranie objednávok,
* technické a odborné poradenstvo,

Požiadavky na uchádzača :

1. Vzdelanie : stredoškolské s maturitou, vyhovuje aj vyššie vzdelanie

2. Počítačové znalosti :
- Microsoft Excel
- Microsoft Word
- Práca s internetom

3. Vlastný automobil a vodič. oprávnenie typu B

4. Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosti v oblasti obchodného zastupovania sú výhodou, nie však podmienkou
- obchodné zručnosti sú výhodou, nie však podmienkou
- samostatný a aktívny prístup
- ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti
- dobrá komunikačná schopnosť v niektorom z jazykov susediacich krajín
- príjemné vystupovanie.

Výhody:
- mzda nie je limitovaná hornou hranicou
- flexibilná pracovná doba
- po splnení plánu notebook, mobil + paušál a služobný automobil

Stručná charakteristika inzerenta :

Spoločnosť Ekofakt je distribútor špecializovaných športových produktov :
- Nafukovacie kolesá a rafty pre akvaparky, podložky na šmýkanie pre akvaparky, plavky a doplnkový sortiment pre športové predajne. V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. číslo 0904 503 215.

www.ekofakt.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.4.2015

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite Váš životopis na : ekofakt.sk@gmail.com

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Bc.Vladislav Hoľa - Ekofakt
Vladislav Hoľa

Telefón: +421904503215

Webstránka: www.ekofakt.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (1)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta