VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Montáž výťahov – Švédsko (2400€/mesiac)

ID: 29217     Pridaný: 06.12.2018
Cena: 2400 € /mesiac
Hľadáme elektrikárov, ktorí majú skúsenosti s montážou výťahov. Práca je v rôznych oblastiach Švédska.
Pracovná náplň:
- Montáž a oprava výťahových dverí, káblov, motorov a kontrolných systémov
- Zapájanie káblov do elektrických rozvádzačov
- Diagnostikovanie
- Čítanie výkresov
Výhody:
- Mzda 2000€-2400€ (záleží od skúsenosti)
- 40 hodín týždenne: 07.00-16.00 Pondelok- Piatok
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Švédska zmluva
- Ubytovanie je zabezpečené a hradene zamestnávateľom
- Úhrada prvej letenky do 30 dní od nástupu ( vo výške max. 200€)
Požiadavky
- Minimálne 3 roky skúsenosti s danou pracou
- Dobrá znalosť technických výkresov
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu nám zašlite emailom na info@dkrs.sk:
- Životopis v anglickom jazyku
- Písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- Fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723, , 047/5622620, emailom: info@dkrs.eu, osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
DK Recruitment services

www.dkrs.sk

Telefón: +421910901936

Webstránka: www.dkrs.sk

E-mail: info@dkrs.eu

Iné lokality: Švédsko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (291)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta