VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Strojárske práce- Dánsko (od 2600€/mesiac)

ID: 29216     Pridaný: 06.12.2018
Cena: 2600 € /mesiac
Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti ako zvárači alebo CNC operátori.
jedná sa o prácu v rôznych oblastiach Dánska

Zvárač- pracovná náplň
- zváranie rôznych železných konštrukcii
- zváranie MIG/MAG
- zváranie TIG
- práca v priemysle
- príprava materiálu
- čítanie výkresov

CNC operátor- pracovná náplň
- skúsenosti s MAZAK
- práca s rôznymi materiálmi

Ponúkame:
- mzda od 2600€/mesiac ( záleží od predchádzajúcich pracovných skúseností)
- platené nadčasy
- výplata každé 2 týždne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom (180€-380€/2 týždne, záleží od lokality)
- spoločnosť poskytuje auto zamestnancom
Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- certifikáty
- prax s danou prácou min.3 roky
- vlastné auto je výhodou
V prípade záujmu nám zašlite emailom na info@dkrs.sk:
- životopis v anglickom jazyku
- písomné referencie od predošlého zamestnávateľa s telefonickým kontaktom sú výhodou
- fotografie z predchádzajúceho zamestnania (výhodou)

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 910 901 936, +421 911 279 723, , 047/5622620, emailom: info@dkrs.eu, osobne: DK Recruitment Services s.r.o., Ul. K. Mikszátha 6, Rimavská Sobota, on-line: www.dkrs.sk.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
DK Recruitment services

www.dkrs.sk

Telefón: +421910901936

Webstránka: www.dkrs.sk

Iné lokality: Dansko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (291)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta