VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Tesári- Holandsko (od 2215€/netto/mesiac)

ID: 29215     Pridaný: 06.12.2018
Cena: 2215 € /mesiac
Hľadáme skúsených tesárov na prácu na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku.

Momentálne hľadáme tesárov, ktorí majú skúsenosti so šalovaním-systémovým debnením (PERI, DOKA, SATECO...).
Pracuje sa na rôznych stavbách, jedná sa o priemyselných budov, rodinných domov a iných stavieb (závisí od konkrétnych projektov).

Pracovná náplň:
- tesárske práce
- práca so systémovým debnením PERI, DOKA, SATECO, MEVA, TEGO...

Iné výhody:
- mzda 2215€ netto/173 hod/mesiac
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + možné nadčasy
- nadčasy platené za príplatok (50%-100%)
- príspevok na dopravu 100€ (vyplácaný je v prvý pracovný deň)
- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu
- organizujeme VCA kurz pre zamestnancov (VCA- medzinárodný certifikát bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Vyžaduje sa na rôznych projektoch v zahraničí. Má platnosť 10 rokov)

Požadujeme:
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- minimálne 2-3 roky skúseností s obdobnou prácou
- vlastné auto je veľkou výhodou, nie podmienkou
- vlastné základné ručné náradie
- zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu nám zašlite e-mailom:
- podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- fotodokumentáciu vašich prác
- certifikáty (nie sú podmienkou)

K dispozícii sme vám emailom: info@dkrs.eu, telefonicky: 0910 901 936, 047/5622620.
Web: www.dkrs.sk alebo facebook: DK Recruitment services.

Kandidátom odpovedáme, aj v prípade zamietavého stanoviska, do 3 pracovných dní. Ak by sa tak nestalo, neváhajte sa pripomenúť telefonicky na čísle 0910 901 936.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
DK Recruitment services

www.dkrs.sk
2215€

Telefón: +421910901936

Webstránka: www.dkrs.sk

E-mail: info@dkrs.eu

Iné lokality: Holandsko

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (291)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta