VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Zmente si svoj život!

ID: 10108     Pridaný: 10.03.2015
Cena: v texte
Si mladý(á) ? dinamický(á) ??? Máš príjemné vystupovanie? Tak zmenťe zamestnanie! Alebo prídte k nám a zarobíte si naň!!!!

V ekonomicko- obchodnej firme zaoberajúcej sa prieskumom finančného trhu, správou portfólia, auditom, ekonomickým plánovaním a vzdelávaním obsadzujeme pozíciu manažéra a obchodného zástupcu z dôvodu rozširovania kancelárií v okolí DS,GA,KN,NZ,ŠTÚROVO z okolí GA,NZ a Stúrovo prijímame len už skuseních obchodníkov,manažerov !

Požiadavky:
- zodpovednosť , spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa v odbore
- maďarský alebo slovenský jazyk
- vlastné auto je výhodou, nie však podmienkou,

Ponúkame:
- kariérny rast
- bezplatné , profesionálne vzdelávanie
- pružnú pracovnú dobu
- spravodlivý spôsob odmeňovania
- nadpriemerné zárobky
- možnosť ovplyvniť svoj príjem
- BENEFITY : firemné auto, notebook, rôzné motivačné príspevky,rodinne akcie,
dovolenky zaplatenej firmou 2x krát ročne

Prax v odbore je výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU, nakoľko dokážeme nového spolupracovníka v krátkom čase vďaka internému vzdelávaniu efektívne zaškoliť !

náplň práce: v závislosti od pozície
životopis s fotkou poprosím poslať na mailovu adresu : managerfinancii@azet.sk

Kontaktujte inzerenta

Adresa:

Telefón:

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (1)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta