VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Hotely a penzióny – predaj

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 20 inzerátov z 22

12     ďalej » >>

Hotel v lokalite Vysoké Tatry - ID 1606042002

Na predaj hotel v lokalite Vysoké Tatry. Vlastná reštaurácia s kapacitou takmer 90 miest, ubytovacia kapacita viac ako 50 lôžok, konferenčná miestnosť atď. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

490000 €

Hotel v lukratívnej časti mesta Praha - ID 1606042001

Na predaj hotel na vychytenej a lukratívnej adrese v meste Praha. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Praha

dohodou

Ubytovacie zariadenie - ID 1606041101

Na predaj ubytovacie zariadenie v lokalite Bratislavský kraj. Možnosť odkúpenia nielen ubytovne, ale aj celej firmy. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Bratislava

dohodou

Hotelový komplex v okrese Nitra - ID 1606040904

Na predaj hotelový komplex v okrese mesta Nitra. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Nitra

dohodou

Menší hotel s reštauráciou - ID 1606040902

Na predaj štýlový menší hotel s reštauráciou v lokalite Vysoké Tatry. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

dohodou

Rozľahlý hotelový komplex - ID 1606040901

Na predaj rozľahlý hotelový komplex v okrese Nitra. Bližšie informácie výlučne na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Nitra

dohodou

Výborná investícia - zabehnutá REŠTAURÁCIA - ID 130111

*** HĽADÁTE VHODNÝ OBJEKT NA PODNIKANIE? *** A ČO BY STE POVEDALI NA PLNE ZABEHNUTÚ REŠTAURÁCIU A KOMPLETNE ZARIADENÚ? *** V krásnom tichom prostredí prírody a v blízkosti lesa na predaj REŠTAURÁCIA v lokalite HRÁDOK, okr. Nové Mesto nad Váhom, ktorá stojí na pozemku o veľkosti 2630 m2. REŠTAURÁCIA JE PO REKONŠTRUKCII – prebehla v roku 2005 – eurookná, nové elektrické rozvody, kúrenie, podlahy, kuchyňa, dorobená predná a zadná terasa. Je čiastočne podpivničená s bytovou jednotkou v podkroví. RE...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Hrádok

dohodou

Apartmánový dom v lokalite Vysoké Tatry - ID 1606012105

Na predaj apartmánový dom v lokalite Vysoké Tatry, s vlastnou reštauráciou a ubytovacou kapacitou viac ako 30 postelí. Bližšie informácie na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

450000 €

Hľadám hotel, penzión - ID 1406041001

Pre klienta hľadáme hotel, hotelový komplex v lokalite Vysoké Tatry. Malo by ísť o objekt s možnosťou prevádzky v lete i v zime, s kapacitou cca 50 lôžok. Ak viete o vhodnej ponuke pre nášho klienta, budem veľmi rada, ak nám dáte o nej vedieť a my urobíme urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

dohodou

Apartmánový dom v lokalite Vysoké Tatry - ID 1606012105

Na predaj apartmánový dom v lokalite Vysoké Tatry, s vlastnou reštauráciou a ubytovacou kapacitou viac ako 30 postelí. Bližšie informácie vrátane ceny na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

dohodou

Ubytovňa v lokalite Nitra - ID 1606012104

Na predaj budova s pozemkom v lokalite Nitra, ktorá slúži ako ubytovňa. Investičný potenciál. Bližšie informácie vrátane ceny na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Nitra

dohodou

Hotel v lokalite Nitra - ID 1606012103

Na predaj hotel s kapacitou viac ako 150 lôžkami v lokalite Nitra. Veľký pozemok k nehnuteľnosti. Vhodné aj ako investičná nehnuteľnosť . Bližšie informácie vrátane ceny na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Nitra

dohodou

Hotel v lokalite okresu Bratislava - ID 1606012102

Na predaj hotel s kapacitou prevyšujúcou 200 lôžok v lokalite okresu Bratislava. Hotel je určený pre klientelu rodiny s deťmi a kongres hotel. Hotel má obrovský pozemok a je v lukratívnej lokalite. Vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť. Bližšie informácie vrátane ceny na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojní a čoskoro už bývali v novom. Viac sa dozviete na hcr.sk. HOLDING CENTRUM REALÍT –...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Bratislava

v texte

Hotel v lokalite Vysoké Tatry - ID 1606012101

Na predaj hotel s kapacitou prevyšujúcou 100 lôžok v lokalite Vysoké Tatry. Vybudovaný moderný welness a kongresové priestory. V zimných mesiacoch návštevníci ocenia blízkosť lyžiarskeho svahu, v letných mesiacoch naopak blízkosť a dostupnosť hlavných turistických trás vo Vysokých Tatrách. Vhodná aj ako investičná nehnuteľnosť. Bližšie informácie vrátane ceny na vyžiadanie. Za pochopenie ďakujeme. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre Vás maximum, aby st...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

dohodou

Hľadám nízkonákladovú ubytovňu - ID 1606011101

Pre klienta hľadáme nízkonákladovú ubytovňu v lokalite Nitra. Prípadne by sa mohlo jednať aj o Žilinský kraj. Ak viete o vhodnej nehnuteľnosti pre nášho klienta, budeme radi, ak nám dáte o nej vedieť, my urobíme pre Vás maximum, aby ste boli spokojný. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Dopyt

Nitra

dohodou

Penzión v lokalite Západné Tatry - ID 1606010601

Na predaj penzión s vlastnou reštauráciou a barom v lokalite Západné Tatry, Žilinský kraj vzdialený do 40 km od mesta Liptovský Mikuláš. Penzión s kapacitou 32 lôžok, pričom každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie, TV a wifi pripojenie na internet. Súčasťou je aj reštaurácia s barom s kapacitou pre viac ako 50 hostí. Najbližší lyžiarsky vlek do 1km od penziónu. Bližšie informácie ako aj fotografie na vyžiadanie. Páči sa Vám niektorá nehnuteľnosť? Dajte nám cenový návrh a urobíme pre...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Liptovský Mikuláš

299000 €

Penzión v blízkosti Národného parku - ID 1506062501

Na predaj penzión s nízkymi prevádzkovými nákladmi, kompletným zariadením a klientelou s rezerváciami na najbližšiu sezónu v blízkosti Národného parku Slovenský raj. Reštaurácia, fitness, sauna či raňajkové menu s jedno-dvoj a štvor-lôžkovými izbami, vlastnou reštauráciou, recepciou poskytujú priestor na oddych a relaxáciu turistov. V prípade seriózneho záujmu dohoda na nižšej cene možná. Navrhovaná cena konzultovaná s majiteľom za nehnuteľnosť už v sebe ZAHRŇA VŠETKY POPLATKY za balík slu...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Spišská Nová Ves

690000 €

Hotel resort for sale of High Tatras - ID 1406082601

Hotel resort for sale in the middle of the mountainside of High Tatraswith more than 100 beds, near Poprad city. The economic prosperity of the hotel is above-average.Restaurant, wellness center, several conference rooms (the largest one has capacity of 120 people), “Project of the year” award for the materials and technologyused for construction as well as various awards for gastronomy. All utilities are available and also own internal supplies. Hotel resort is sold as one complex package including real estate, trained staff, well runn...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Vysoké Tatry

dohodou

Hotelový komplex v lokalite Vysoké Tatry - ID 1406082601

Na predaj Hotelový komplex uprostred Tatranskej magistrály s viac ako 100 ubytovacích lôžok, v blízkosti mesta Poprad. Nadpriemerné ekonomické výsledky hotela. Reštaurácia, wellness, viaceré kongresové miestnosti (najväčšia má kapacitu 120 osôb) ocenenie stavba roka za použité materiály technológie, ako aj rôzne ocenenia za gastronómiu. Vybavenie všetkými inžinierskymi sieťami a vnútorným vlastným zásobovaním. Hotelový komplex sa predáva tak ako stojí, aj s vyškoleným personálom, zabehnutým marketi...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Poprad

dohodou

Hľadám hotel v lokalite Bratislava - ID 1506110202

Pre klienta hľadáme hotel, hotelový komplex v lokalite Bratislava. Kapacitne aspoň 100 lôžok. Viete o vhodnej nehnuteľnosti pre nášho klienta? Ak áno, budeme veľmi radi za každú ponuku. HOLDING CENTRUM REALÍT – centrum realít aj vo Vašom regióne.

Iné lokality: žiadne

Dopyt

Bratislava

dohodou

12     ďalej » >>