VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

STAVEBNE PROFESIE - Švajčiarsko

ID: 26480     Pridaný: 07.12.2017
Cena: v texte
Pre nášho švajčiarskeho klienta obsadzujeme rôzne stavebné profesie na sezónu 2019.

NÁPLŇ PRÁCE: práce realizované v stavebnej sfére

KAM: Švajčiarsko - nemecky hovoriace časti
PLAT: od 32.-CHF/brutto
NÁSTUP: priebežne počas celého roka

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, možnosť nadčasov, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne, pri obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca.

POŽIADAVKY: vyučený/prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť, vlastné auto výhodou.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku
info@temporer.sk alebo nás kontaktujte na T: +421 911 83 12 12.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
TEMPORER s.r.o.
Hepner
Namestie banikov 5

Telefón: 0911831212

Webstránka: www.temporer.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (4)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta