VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Chata Liana Štúrovo - Vadaš

ID: 27139     Pridaný: 17.03.2018
Cena: v texte
Chata Liana je situovaná priamo v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Jej výhodou je, že sa nachádza v blízkosti bazénov ako aj jazera s možnosťou vodného bicyklovania, člnkovania a rybolovu. Okrem skvelého relaxu v termálnych bazénoch kúpaliska a jeho tobogánovom svete si môžete počas Vašej dovolenky skvelo oddýchnuť taktiež pri jazde na koni, hraní minigolfu a stolného tenisu, či jazde na motokárach a štvorkolkách. K dispozícii sú Vám tu rovnako tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal a futbal alebo detské ihrisko s množstvom preliezok a atrakcií pre najmenších.

Našim hosťom ponúkame v letnom období príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej Chate Liana, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 12 až 15 osôb. Chata je rozdelená na tri samostatné ubytovacie časti - izby, ktoré sú jednotlivo prispôsobené pre ubytovanie 4 až 5 hostí. V každej z týchto izieb sú pre Vás pripravené 4 pevné lôžka, po dohode je v nich ale možnosť využitia vždy ešte jednej prístelky. Vo výbave všetkých izieb nechýba kuchynský kút s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a všetkým potrebným základným vybavením pre prípravu vlastného stravovania a stolovania. V každej izbe je rovnako samozrejmosťou televízor, rádio, WiFi pripojenie na internet, nočná lampa, šatníková skriňa či hygienická polička.

Príjemný oddych si môžu hostia dopriať aj na vonkajšej zastrešenej terase chaty, ktorá je rozdelená na tri časti (zvlášť pre každú izbu) a poskytuje dostatočné súkromie pre posedenie či grilovanie každej skupiny ubytovaných hostí.

V cene ubytovania u nás už máte zahrnutý vstup do areálu kúpaliska Vadaš, všetky spotrebované energie ako aj parkovanie možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Chata Liana - Štúrovo

Štúrovo
94301 Štúrovo

Telefón: +421 940 523 253

Webstránka: www.megaubytovanie.sk/chata-liana#calendar

E-mail: chataliana1@gmail.com

Mapa: zobraziť na mape

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (1)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.


Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

InéKontaktovať inzerenta