VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Ostatné

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 6 inzerátov z 6

Asistentka manažéra

Hľadáme šikovných, serióznych a hlavne ambicióznych ľudí do našej spoločnosti, ktorá dlhodobo pracuje v komplexnej ekonomicko-finančnej oblasti. Ponúkame prácu na viac druhov pracovného pomeru. Ako bonus máme prichystaný rekvalifikačný kurz zdarma pre top budúcich kolegov. V prípade aktuálneho zaujmu o informácie je potrebné zaslať životopis na mail.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Asistentka manažéra

Hľadáme šikovných, serióznych a hlavne ambicióznych ľudí do našej spoločnosti, ktorá dlhodobo pracuje v komplexnej ekonomicko-finančnej oblasti. Ponúkame prácu na viac druhov pracovného pomeru. Ako bonus máme prichystaný rekvalifikačný kurz zdarma pre top budúcich kolegov. V prípade aktuálneho zaujmu o informácie je potrebné zaslať životopis na email alebo telefonicky kontaktovať.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Žilina

dohodou

Brigáda - Tipér

Náplň práce - Tipér - aktívne vyhľadávanie nových klientov - poradenstvo v oblasti zverených produktov - akvizičná činnosť - analýza potrieb klienta za účelom optimalizácie predaja a zvýšenia ich spokojnosti - vyhľadávanie nových zaujímavých obchodných príležitostí Dostávate odmenu napriek tomu, že nebudete aktívny na finančnom trhu, stačí ak dáte tip na správneho človeka – spolupracovníka v oblasti životného poistenia, neživotného poistenia. Vaša odmena bude potom závisieť od počtu dopo...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

500 €

Rakúsko rodinné prídavky, vrátenie daní, Buak

V Rakúsku Vám vybavíme rodinné prídavky, rodičovské dávky, preplatenie zostatkovej dovolenky, hlásenie PN, vrátenie daní, daňové bonusy na deti a na rodinu atď. www.RAVION.sk

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Patentové prihlášky

Stojan na rezanie dreva- stav konanie Šablóna ručných reťazových píl.stav zverejnenie. Na začatie stačí zváračská dielnička. Možnosť vyskúšania práce na prototypoch. Sú vybrané materiály aj postupy . link na prototypy :https://www.youtube.com/channel/UCqSH-0th9uI 7H-vUVcE3Deg/videos konkrétne info iba po telefóne alebo osobne Vhodné ak chcete uviesť na trh novinku , vyrábať v malom alebo vo veľkom . niesu potrebné žiadne stroje ani drahé prípravky , vhodné aj pre začiatočníka .

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Vyhodnocovanie Vašich dát do tabuliek a grafov

Vyhodnotíme Vaše dáta a údaje do excelovských tabuliek a grafov. Ak ich nemáte v počítači - nevadí, stačí - ak nám ich pošlete oskenované. Poradíme si s nimi.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou