VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Anketár/ka

ID: 35988     Pridaný: 21.05.2024
Cena: 4 € za prácu
Krátky popis: Záujemcom ponúkame možnosť si privyrobiť prácou na našich prieskumných projektoch. Konkrétne obsadzujeme pozíciu anketár/anketárka. Pozícia je vhodná ako vedľajší príjem k stálemu zamestnaniu, ale taktiež aj pre mamičky na materskej dovolenke.

Náplň práce: Aktívne oslovovanie respondentov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov, práca s tabletom, alebo smartfónom, zaznamenávanie odpovedí respondentov.

Doplňujúce informácie k pracovnému miestu: Aktuálne potrebujeme anketárov v Bratislave na pripravovaný projekt v teréne od 24.5.2024 po dobu cca 2 týždne. Odmena za cca 10 min dotazník je 4€/brutto.

Zmluvný vzťah:
Dohoda o brigádnickej práci študentov
Práca na živnosť
Dohoda o pracovnej činnosti

Požiadavky:
Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

slovenský jazyk

pracovná zručnosť s tabletom a smartfónom

pozícia vhodná aj pre mamičky na materskej dovolenke

znalosti a zručnosti:
Vek nad 18 rokov, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k práci, empatické cítenie, cieľavedomosť, príjemné vystupovanie, znalosť práce s modernými technológiami

prosím o kontaktovanie na anketari@median.sk

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Median SK, s.r.o.
Matej Hollosy
Bratislava
Bratislava

Telefón: 0910131947

E-mail: anketari@median.sk