VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

PÍSANIE A KOREKCIA TEXTOV, SEMINÁRNE PRÁCE

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 20 inzerátov z 118

prepisovanie textu

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Napíšem článok na ľubovoľnú tému

Napíšem článok vám na vami zvolenú tému. Napríklad o nejakom meste. Môžem k článku pridať aj obrázky. Cena 2,50€ je za jednu A4 stranu. Napíšte mi tému, o ktorej chcete mať daný článok a požadovanú dĺžku článku. Podľa dĺžky článku samozrejme závisí doba dodania. Budem taktiež potrebovať informácie, čo všetko sa má v článku nachadzáť, respektívne, čo všetko k danej téme potrebujete.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

2,5 €

Korektúra textov v slovenčine + prepisovanie textov

Ponúkam korektúru slovenského textu: gramatická korektúra - cena: 1 normostrana = 2,50E + prípadne tiež prepíšem text - 1 normostrana = 1,50E. Mojou hlavnou prac. činnosťou sú preklady a korektúry textov v angličtine + predtým som vyučovala 10 r. anglický jazyk na zákl. i strednej škole. Dokonalé ovládanie slov. pravopisu ako aj strojopisu je samozrejmosťou.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

1,5 €

Prepis a úprava textov, prepis audio/video súboru

Ponúkam prepis rôznych textov do Wordu. V prípade prepisu z pdf alebo obrázku, prepis možný aj v českom alebo anglickom jazyku. V prípade prepisu audio/video súboru, prepis len v slovenčine. Ponúkam tiež pravopisnú a štylistickú úpravu textov (aj bakalárskych či diplomových prác). Termín dodania a cena podľa dohody aj podľa množstva textu.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Písanie a korekcia rôznych druhov prác a textov

Ponúkam následovné služby: - písanie prác (seminárnych, bakalárskych, referátov, slohov, recenzií, umeleckých i odborných textov a iné) - korekcia prác a textov z gramatického i štylistického hľadiska Cena sa odvíja od druhu služby a náročnosti textu. Pre konkrétnu cenu ma neváhajte kontaktovať na emailovej adrese banasova.zsah@gmail.com

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Písanie záverečných prác - bakalárske, diplomové

Nemáš čas a čas sa ti kráti? Obráť sa na nás. Pomôžeme Vám v písaní prác: seminárna, bakalárska, diplomová práca. Spracujeme tvoju prácu v súlade so smernicou tvojej školy.. Diskrétnosť máš zaručenú. Máme dlhodobé skúsenosti v písaní prác s humanitným, pedagogickým, sociálnym a teologickým zameraním. Cena: 340 eur. (bakalárska, diplomová práca) kontakt: prace.dip@gmail.com

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

340 €

Ja spravím prepis audio alebo video súboru

Prepíšem audio alebo video súbor do textovej formy. Cena je uvedená za jednu normostranu - 1800 znakov. Pri väčšom počte strán je možná dohoda. Inštrukcie: - mp3, mp4, avi súbor, príp. link s nahrávkou

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

2 €

Ja spravím Podnikateľský zámer pre UPSVaR

Vypracujem Podnikateľský zámer pre UPSVaR pre získanie príspevku na podnikanie podľa Zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti?. Celý podnikateľský zámer pozostáva z cca 15-25 strán + prílohy. Zámer obsahuje okrem iného aj SWOT analýzu, Finančnú prognózu na tri roky a Kalkuláciu predpokladaných nákladov. Podnikateľský zámer Vám odošlem elektronicky vo worde. Vy ho už len vytlačíte, podpíšete a odovzdáte. Inštrukcie: - životopis - informácie o živnosti, ktorú chcete založiť

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

89 €

Ja spravím kontrolu textu - gramatika aj štylistika

Skontrolujem a opravím pravopis a štylistiku textu (aj v bakalárskej a diplomovej práci). Suma 0,50 € je za jednu normostranu kontrolovaného textu - 1800 znakov. Pri väčšom počte strán je možná dohoda.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

0,5 €

Ponúkam úpravu textu (štylistika, pravopis, gramatika...)

Som absolventkou štúdia slovenčiny a angličtiny a ponúkam komplexnú kontrolu a úpravu akéhokoľvek textu, po pravopisnej, gramatickej aj štylistickej stránke. Cena je 1 euro za normostranu (1 800 znakov). Možná aj dohoda.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Napíšem Vám seminárnu či bakalársku prácu

Nestíhate napísať svoju seminárnu, bakalársku či inú prácu? Ponúkam Vám svoju pomoc pri spracovaní odborného textu z oblasti sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, práva či politológie . Zaručujem svoju kvalitu, rýchle spracovanie, odbornosť a diskrétnosť. Cena sa odvíja od úrovne náročnosti spracovávanej témy cca 8 eur. za stranu písaného textu. Každej spolupráci predchádza vzájomná konzultácia prostredníctvom mailov alebo telefonicky ohľadom Vašich požiadaviek a predstáv spracovania práce. Po za...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Kancelársky papier Maestro+ A4, A3, 80g, 500 ks

Multifunkčný kancelársky papier s vysokou belosťou pre univerzálne použitie. Vhodný do všetkých druhov tlačiarní, kopírok aj faxov. Maestro standard A4, 80g, 3,20 € Maestro standard A3, 80g, 5,90 € Made in Slovakia ​Osobný odber Nitra. Cena za rozvoz a dopravu sa stanoví individuálne.

Iné lokality: Slovensko

Ponuka

Nitra

3,2 €

Vyladím váš text po gramatickej a štylistickej stránke

Rýchlo, kvalitne, lacno ... Cena za 1 normostranu textu, (NS sa rozumie formát A4, písmo veľkosti 12 Arial alebo TR a riadkovanie 1.5)

Iné lokality: online služba pre cel...

Ponuka

lokalita neznáma

1 €

Prepisovanie textov

Ponúkam prepis textu do wordu. Cena je 0,8€ za jednu normostranu. Prepis z pdf, obrázku alebo powerpointu je možný v slovenskom, českom alebo anglickom jazyku. V prípade prepisu audionahrávok, prepis len v slovenčine. Termín dodania podľa dohody a množstva prepisovaného textu.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

0,8 €

Jazykové korektúry

Ponúkam jazykové korektúry vrátane úpravy štylistiky a profesionálneho zalomenia textu, či už ide o diplomové práce alebo rozličné dokumenty a prozaické texty. Cena za základnú korektúru začína od 1,20 € za normostranu (1800 znakov vrátane medzier) v závislosti od zložitosti textu. Cena za úpravu štylistiky začína od 2,20 € za NS. Moje portfólio: Reklamné agentúry: MUW Saatchi&Saatchi, This is Locco, Oliver Vydavateľstvá: Albatros, Hydra, Publico, Ikar Ďalšie informácie nájdete na webovej st...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Napíšem článok na vami zadanú tému v požadovanej dĺ

Cena je uvedená za 1 NS(normostrana), t.j. 1800 znakov s medzerami, resp. 300 slov. Téma môže byť takmer akákoľvek. V prípade dlhších článkov sa cena násobí počtom normostrán. Od Vás potrebujem čo najkonkrétnejšie zadanie a ak je to možné aj všetky potrebné prílohy k článku, ako napríklad obrázky, videá, internetové odkazy, mená autorov a diel a podobne. Zaručujem gramatickú a štylistickú kvalitu. Po dohode je možné prípadné nedostatky odstrániť.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €

Napíšem bakalársku, diplomovú prácu a rigoróznu prácu

V prípade, že nestíhate spracovať svoju rigoróznu, diplomovú alebo bakalársku prácu som Vám plne k dispozícii. Píšem práce z oblasti pedagogiky, špeciálnej pedagogiky a sociológie. Cena sa odvíja od úrovne náročnosti spracovávanej témy cca 8 eur. za stranu písaného textu, bez platby vopred! Mojou prednosťou je predovšetkým diskrétnosť a vaša spokojnosť. Každej spolupráci predchádza vzájomná konzultácia prostredníctvom mailov alebo telefonicky ohľadom Vašich požiadaviek a predstáv spracovania práce.

Iné lokality: Banská Bystrica

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Poskytnem pomoc pri písaní diplomovej a bakalárskej prác

Ponúkam Vám svoju odbornú pomoc a šesť ročnú prax pri spracovaní odborného textu z oblasti sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, špeciálnej pedagogiky a sociológie. Zaručujem svoju kvalitu, rýchle spracovanie, odbornosť a diskrétnosť. Cena sa odvíja od úrovne náročnosti spracovávanej témy cca 8-10 eur. za stranu písaného textu, bez platby vopred! Každej spolupráci predchádza vzájomná konzultácia prostredníctvom mailov alebo telefonicky ohľadom Vašich požiadaviek a predstáv spracovania práce.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Napíšem bakalársku, diplomovú prácu

Nestíhate spracovať svoju rigoróznu, diplomovú alebo bakalársku prácu? Neviete si poradiť s IMRaD? Ponúkam Vám svoju odbornú pomoc a šesť ročnú prax pri spracovaní odborného textu z oblasti sociálnej práce, psychológie, pedagogiky, špeciálnej pedagogiky a sociológie. Zaručujem svoju kvalitu, rýchle spracovanie, odbornosť a diskrétnosť. Cena sa odvíja od úrovne náročnosti spracovávanej témy cca 8 eur. za stranu písaného textu, bez platby vopred! Každej spolupráci predchádza vzájomná konzultácia prostredn...

Iné lokality: Banská Bystrica

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

prepis textu

prepisem va akykolvek text

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €