VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

PHP programátor(ka)

ID: 34949     Pridaný: 14.07.2023
Cena: 22 € /hodina
Popis práce

Smile Digital s.r.o. hľadá do svojho dynamického tímu talentovaného Magento vývojára. Ako vývojár Magento budeš zodpovedný za vývoj, prispôsobenie a údržbu eshopov.
Budeš spolupracovať s multifunkčnými tímami vrátane dizajnérov, projektových manažérov a backendových vývojárov s cieľom zabezpečiť bezproblémovú integráciu a optimálny výkon našich online platforiem.

Náplň práce
- Vyvíjať a udržiavať webové stránky e-shopu založené na systéme Magento, pričom zabezpečíte vysoký výkon, škálovateľnosť a bezpečnosť.
- Prispôsobovať a rozširovať existujúce funkcie Magento tak, aby spĺňali špecifické obchodné požiadavky.
- Spolupracovať s dizajnérmi na implementácii responzívnych a vizuálne príťažlivých návrhov front-endu.
- Integrovať webové stránky Magento so systémami tretích strán, ako sú platobné brány, poskytovatelia prepravných služieb a systémy ERP.
- Optimalizovať výkon webových stránok prostredníctvom efektívneho kódu, mechanizmov ukladania do vyrovnávacej pamäte a optimalizácie databázy.
- Vykonávať dôkladné testovanie, ladenie a riešenie problémov s cieľom zabezpečiť bezproblémovú funkčnosť v rôznych prehliadačoch, zariadeniach a platformách.
- Udržovať si prehľad o najnovších funkciách Magento, bezpečnostných záplatách a osvedčených postupoch a implementovať ich s cieľom zvýšiť výkonnosť a bezpečnosť webových stránok.
- Spolupracovať s backendovými vývojármi na vývoji a údržbe vlastných rozšírení, rozhraní API a integrácií.
- Zúčastňovať sa na revíziách kódu a poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu s cieľom zabezpečiť dodržiavanie vysokokvalitných štandardov kódu.
- Spolupracovať s projektovými manažérmi a zainteresovanými stranami pri zhromažďovaní požiadaviek a poskytovaní technických poznatkov a odporúčaní.
- Pomáhať pri projektoch migrácie webových stránok, pričom zabezpečovať integritu údajov a minimálne narušenie používateľského prostredia.
- Dokumentovať technické špecifikácie, vývojové procesy a návody na riešenie problémov na účely referencií a zdieľania znalostí.

Požiadavky
- Skúsenosti ako vývojár PHP s portfóliom webových stránok založených na Magento (výhodou).
- Odborná znalosť vývoja Magento 2.x vrátane vývoja vlastných modulov, prispôsobovania tém a integrácie API.
- Dobré znalosti PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript a AJAX.
- Skúsenosti s front-end frameworkmi, ako je Bootstrap alebo Foundation.
- Znalosť webových služieb, rozhraní RESTful API a JSON.
- Skúsenosti s verziovacími systémami ako je napríklad Git.
- Skúsenosti s technikami optimalizácie výkonu, mechanizmami cachovania a optimalizáciou databáz.
- Vynikajúce schopnosti riešiť problémy a zmysel pre detail.
- Silné komunikačné zručnosti a schopnosť efektívne spolupracovať s multifunkčnými tímami.

Mzdové podmienky (brutto)
- 2 000 - 2 700 EUR/mesiac
- Faktúra: 22-30 Euro/hod

Pridajte sa k nášmu tímu a staňte sa súčasťou vytvárania výnimočných skúseností s elektronickým obchodom s Magento.
Ak sa chcete uchádzať o túto pozíciu, pošlite svoj životopis, portfólio a všetky relevantné ukážky kódu.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
Smile Digital s.r.o.
Marek Cernak
Tulska 41, Zvolen

Telefón: +421 948 339 878

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (1)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta